Ламінат Quick-Step Muse Бетон плямистий світло-сірий, 32 клас, фаска 4v, вологостійкий, 8*396*1200 мм
- Виробник: Quick-Step
- Модель: MUS5491
Характеристики
| Вид покриття для підлоги | Ламінований паркет |
| Клас зносостійкості | 32 клас |
| Країна виробник | Бельгія |
| Дизайн | Текстура каменю |
| Інтегрована підкладка | Ні |
| Колекція | Quick-Step Muse |
| Водостійкість | Вологостійкий |
| Фаска | 4-х стороння |
| Колір покриття для підлоги | Світло-сірий |
| Тип з'єднання | Замкове |
| Спосіб укладання | На підкладку |
| Товщина | 8 мм |
| Ширина | 396 мм |
| Розмір планки | 8x396x1200 мм |
- Наявність: В наявності
1830.00 грн.
/ м2
Безкоштовна консультація
Ми передзвонимо Вам і уточнимо деталі
З цим товаром замовляють:
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.