Паркетна дошка Arkwood Дуб awvr-6132 рустик 14*90*400-1000 мм
- Виробник: ArkWood
- Модель: awvr-6132-rus-90
Характеристики
| Вид покриття для підлоги | 3-х шарова дошка |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн | 1-х полосна |
| Колекція | Arkwood Standart |
| Селекція | Рустик |
| Порода деревини | Дуб |
| Захисне покриття | Заводська Олія |
| Обробка поверхні | Брашована |
| Фаска | 4-х стороння |
| Колір покриття для підлоги | Світло-коричневий |
| Тип з'єднання | Шип-паз |
| Спосіб укладання | Приклеювання |
| Товщина | 14 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Розмір планки | 14*90*400-1000 мм |
- Наявність: В наявності
З цим товаром замовляють:
Опис
Паркетна дошка ArkWood, дуб, awvr-6132 є представником групи універсальних матеріалів, тому що зібрані з неї покриття однаково красиво виглядають у домашніх приміщеннях та громадських, у просторих та маленьких, у світлих та темних . Настільки хороша сумісність з різними інтер'єрними рішеннями пояснюється нейтральною гамою кольорів, яка складається з класичних бежевих і коричневих відтінків середньої інтенсивності. Важливу роль відіграє здатність довго зберігати зовнішню привабливість. Забезпечується вона не тільки природною декоративністю дубового верху паркетних плашок, а й захисним покриттям із спеціального лаку або олії-віску.
-
Яка гарантія на ваші підлогові покриття?
-
Чи можна повернути або обміняти Паркетна дошка Arkwood Standart Дуб awvr-6132 рустик 14*90*400-1000 мм?
-
Чи є у вас акції або знижки на підлогові покриття?
-
Чи пропонуєте ви послуги з укладання підлогових покриттів?
Рекомендовані товари
Доставка і оплата
Доставка Новою Поштою
Швидкість доставки в будь-яке відділення Нової пошти в Україні фіксується оператором, але зазвичай не перевищує 1-3 календарних днів.
Готівкою
Оплата готівкою при отриманні товару.
Післяплатою на Новій Пошті (при собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення).
Visa и MasterCard
Оплата замовлення на карту Приват Банку.
Доставка товару можлива тільки після підтвердження платежу.